Demi Lovato shpall datat e turneut në Mbretërinë e Bashkuar - Bota Sot
Demi Lovato shpall datat e turneut në Mbretërinë e Bashkuar

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Demi Lovato shpall datat e turneut në Mbretërinë e Bashkuar

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 10:22
Demi Lovato

Më në fund, Demi Lovato, ka zbuluar datat e turneut të saj në Mbretërinë e Bashkuar, pas shumë vjetësh.

Këngëtarja bëri njoftimin në Twitter, duke zbuluar se ajo do të performojë në Londër më 10 qershor, në Birmingham më 12 qershor, Glasgow më 13 qershor dhe Manchester më 16 qershor.

“Ju thashë se po vi”, shkroi ajo. “Biletat dalin në shitje këtë të premte”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test