Chris dhe Dakota s’e fshehin më lidhjen - Bota Sot
Chris dhe Dakota s’e fshehin më lidhjen

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Chris dhe Dakota s’e fshehin më lidhjen

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 11:29
Dakota Johnson dhe Chris Martin

Dakota Johnson dhe Chris Martin u panë duke mbajtur duart derisa po shkonin për të festuar ditëlindjen e 60-të të Ellen DeGeneres, në festën e saj gjatë fundjavës.

Të shtunën, aktorja 28-vjeçare dhe këngëtari 40-vjeçar i Coldplay, u kapën nga fotografët kur u ndeshën me Drew Barrymore.

Të ftuar të tjerë në festë ishin, ish e dashura e Chris, Gwyneth Paltrow dhe Jennifer Lawrence, si dhe Kim Kardashian, Chrissy Teigen, Jennifer Lopez, Oprah Winfrey dhe Reese Witherspoon.

Një burim tha për People, se Chris dhe Dakota kaluan shumicën e fundjavës në Malibu.

Ata u lidhën fillimisht në tetor, por kurrë nuk e konfirmuan marrëdhënien e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test