Zaimina publikon foton e parë pas shtatzënisë, nuk do e besoni si duket! - Bota Sot
Zaimina publikon foton e parë pas shtatzënisë, nuk do e besoni si duket!

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Zaimina publikon foton e parë pas shtatzënisë, nuk do e besoni si duket!

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 11:41
Zaimina Vasjari

Vetëm pak javë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e saj të parë Khloe.

Të gjithë e kujtojmë se shtatzënia e këngëtares ka qenë mjaft e mbarë dhe sa i përket kileve, pasi ajo nuk ka shtuar shumë.

Gjatë ditës së sotme ka publikuar foton e parë pas ardhjes në jetë të vajzës. Këngëtarja duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk i është dashur shumë kohë të rifitojë linjat e humbura.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test