Pas ndarjes me Krenar Çoçajn, Luana Vjollca merr një vendim - Bota Sot
Pas ndarjes me Krenar Çoçajn, Luana Vjollca merr një vendim

Mediale Vip

Pas ndarjes me Krenar Çoçajn, Luana Vjollca merr një vendim

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 11:49
Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë padyshim një ndër çiftet më të ndjekura.

Dyshja simpatike është kapur mat vetëm nga fotot paparacë, pasi asnjëri prej të dyve se ka pranuar lidhjen e tyre.

Prej gati 2 vjetësh bëhet me dije se Krenari dhe Luana janë bashkë, duke shijuar një histori të bukur dashurie. Por si duket kjo lidhje është ndërprerë, ata si duket i kanë dhënë fund mes tyre.

Pas lajmit për ndarjen, mediat raportojnë se prej disa ditësh moderatorja nga Tirana dhe biznesmeni nga Kosova nuk kanë asnjë kontakt mes tyre. Pasi mbylli emisionin e saj “Shiko kush luan”, Luana iu bashkua të motrës Marinës dhe kunatit Getoarit në pushimet e tyre luksoze.

Ashtu edhe si ata vetë e kanë bërë të ditur, Marina, Getoari dhe Luana janë duke kaluar pushimet e tyre dimërore në fshatin St.Moritz të Zvicrës.

Nga ana tjetër Krenari gjendet në Kosovë, ku edhe po përballet për të disatën herë me drejtësinë.

Krenar Çoçaj është i akuzuar për një zënkë për një femër në pub, në vitin 2015.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test