Sali Berisha me urim të veçantë në ditën e të dashuruarve - Bota Sot
Sali Berisha me urim të veçantë në ditën e të dashuruarve

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Sali Berisha me urim të veçantë në ditën e të dashuruarve

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 11:56
Sali Berisha me bashkeshorten

Ish- kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka zgjedhur një fotografi bashkangjitur me pak fjalë për të uruar Shën Valentinin.

Me rastin e kësaj dite të të dashuruave Berisha ka zgjedhur një urim të veçantë për t’i bërë të shoqes dhe të gjithë miqve, ku thotë se kjo festë e lë pa fjalë.

”Gëzuar miq Shën Valentinin, ditën që të lë pa fjalë! sb” ka shkruar ai në Facebook ndërsa ka pranuar pëlqime të shumta dhe komente pozitive nga ndjekësit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test