Shën Valentini e gjen Bebe Rexhën pa të dashur - Bota Sot
Shën Valentini e gjen Bebe Rexhën pa të dashur

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Shën Valentini e gjen Bebe Rexhën pa të dashur

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 13:06
Bebe Rexha

Pak ditë përpara festës së Shën Valentinit, këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, deklaroi se aktualisht është single dhe se ishte në kërkim të një të dashuri, i cili mund ta bënte për vete vetëm me një tufë me trëndafila.

Dhe duket se mesnata Bebe Rexhën e ka gjetur duke biseduar me shokun e saj të ngushtë, bisedë të cilën këngëtarja e ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Duket se ky 14 shkurt do ta gjejë këngëtaren shqiptare, nën shoqërinë e miqve, dhe jo të një partneri, me të cilin të kalojë ditën e të dashuruarve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test