Paris Hilton dhuratë fansave për Shën Valentinin - Bota Sot
Paris Hilton dhuratë fansave për Shën Valentinin

Mediale Vip

Paris Hilton dhuratë fansave për Shën Valentinin

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 13:11
Paris Hilton

Paris Hilton u ka bërë një dhuratë të veçantë fansave të saj në ditën e të dashuruarve.

“I need you” është kënga më e re e trashëgimtares, klipin e së cilës Paris e ka përshtatur me festën e Shën Valentinit.

Në rrjetin social Instagram, Paris, ka publikuar një pjesë nga klipi i saj më i ri, ku shfaqet e shtrirë në një shtrat të mbuluar me trëndafila.

 

#INeedYou Single avail at 12AM on iTunes! ????

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Vetë bukuroshja ka preferuar të mbulojë vetëm pjesët intime dhe këtë e ka bërë me disa trëndafila të kuq.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test