Urimet tejet emocionuese të Mozzikut dhe Loredanës për njëri-tjetrin - Bota Sot
Urimet tejet emocionuese të Mozzikut dhe Loredanës për njëri-tjetrin

Mediale Vip

Urimet tejet emocionuese të Mozzikut dhe Loredanës për njëri-tjetrin

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 13:42
Mozzik dhe Loredana Zefi

Mozzik dhe Loredana më të dashuruar se kurrë Ndonëse u përfolën shumë në media, ata deri vonë nuk e pranuan lidhjen e tyre.

Madje Loredana Zefi në një intervistë në “Fol Shqip, në RTV 21, për reperin Mozzik thoshte se e kishte “djalë të hallës”, natyrisht me humor. Por asgjë nuk mbeti pa u zbuluar dhe zogjtë u zunë. Jo rrallë shprehen dashurinë për njëri – tjetrin, ndonjëherë me fjalë të koduara e ndonjëherë hapur.

Por me hapur dhe ndjeshëm së sot nuk e bënë me parë. Ata kanë postuar fotografinë e njëjtë në Instagram, ndonëse mesazhet e ndryshme.

“Urime Alarmi jem, urime dosti jem, urime pllumi jem ♥? Urime Shën Valentini !”, ka shkruar Mozzik. Kurse jo më pak emocionue

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test