Haradinaj në rolin e romantikut, ja çfarë dhurate i bëri Anitës për 14 shkurt - Bota Sot
Haradinaj në rolin e romantikut, ja çfarë dhurate i bëri Anitës për 14 shkurt

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Haradinaj në rolin e romantikut, ja çfarë dhurate i bëri Anitës për 14 shkurt

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 13:47
Anita dhe Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme ka lën anash pak angjendën politike, për t’iu përkushtuar bashkëshortës së tij.

Haradinaj i ka bërë një dhuratë të këndshme bashkëshortës Anitës, për festën e të dashuruarve “Shën Valentinin”.

Në zgjedhjen e tij, Haradinaj është treguar romantik pasi i ka sjellur një tufë me trëndafilë Anitës.

Këtë dhuratë, Anita nuk ka lë pa e publikuar edhe në rrjetet sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test