“Kam tre ditë që qaj”, aktorja rrëfen momentin e vështirë që po kalon - Bota Sot
“Kam tre ditë që qaj”, aktorja rrëfen momentin e vështirë që po kalon

Mediale Vip

“Kam tre ditë që qaj”, aktorja rrëfen momentin e vështirë që po kalon

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 14:10
Rudina Dembacaj me vajzën

“Kam tre ditë që qaj”, aktorja rrëfen momentin e vështirë që po kalon

Aktorja Rudina Dembacaj së fundmi ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj Viktoria e cila prej 3 ditësh ka hequr gjirin, por kjo ka ndikuar emocionalisht tek aktorja.

“Kemi 3 ditë që kemi hequr gjirin, unë qaj çdo gjysmë ore”, shkruan Rudina.

Aktorja u bë nënë e Viktorias në dhjetor të 2016-ës dhe vazhdimisht publikon foto të familjes së saj dhe vogëlushes së ëmbël.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test