Burri me djem uron Zymrijen për Shën Valentin me këto dhurata - Bota Sot
Burri me djem uron Zymrijen për Shën Valentin me këto dhurata

Mediale Vip

Burri me djem uron Zymrijen për Shën Valentin me këto dhurata

Nga: K.G. Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 15:20
Zymrije Grajçevci – Shyti

Edhe në shtetin e Kosovës festohet Shën Valentini, 14 shkurti, dita e të dashuruarve! Valltarja e mirënjohur, Zymrije Grajçevci – Shyti dhe soliste e “Shotës” dhe përfaqësuese kombëtare në Federatën Botërore të vallëzimit (FIDAF), duket sikurse në qiellin e shtatë, nga urimi që mori nga burri i saj Xhaviti dhe dy djemtë: Ipar e Priam.

Ata e urojnë me buqetë lulesh dhe me fjalë më të bukura për Shën Valentinin. Zymrija është krenare për jetën e bukur dhe të lumtur bashkëshortore dhe me dy fëmijë që ka si rrezet e dritës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test