Lulja e uron Medën për Shën Valentin me këtë fotografi - Bota Sot
Lulja e uron Medën për Shën Valentin me këtë fotografi

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Lulja e uron Medën për Shën Valentin me këtë fotografi

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 16:24
Lulja dhe Meda

Sot të gjithë e shfrytëzojnë rastin për t’i shprehur dashurinë personit të zemrës.

E kështu ka vepruar edhe Lulja bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Mehedin Përgjegjaj. Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të shkrepur vite më parë, ndërsa ka lënë një mbishkrim urimi për Medën për ditën e të dashuruarve.

“Të dua, urime Shën Valentini”- ka shkruar Lulja sipër fotos.

 

Love you happy Valentin ??????????????????

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Ndryshe, kujtojmë se Luljeta dhe Meda janë martuar vite më parë, ndërsa martesa e tyre është bekuar me katër fëmijë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test