Rovena Stefa mjaft e veçantë në projektin e ri, një mesazh unik - Bota Sot
Rovena Stefa mjaft e veçantë në projektin e ri, një mesazh unik

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Rovena Stefa mjaft e veçantë në projektin e ri, një mesazh unik

Maksim Gjoka Nga Maksim Gjoka Më 14 shkurt 2018 Në ora: 17:00
Rovena Stefa

 Ajo shquhet për këngë e video unike edhe këtë projekt që sapo e publikoi në këtë ditë të shenjtë të të dashuruare është i tillë. Tashmë ajo "Unaza" e shumë komentuar e këngëtares Rovena Stefa sapo u zbulua, është kënga e saj më e re.

Duhet të themi se ndryshe nga artistët e tjerë ajo vjen unike pasi nëse nuk e keni ditur nga A në ZH është ideja e saj për këngën e deri në vizualitetin e videos. Sapo është publikuar kjo këngë e saj dhe kan nisur të komentohet e të pritet mjaft mirë.

Rovena vjen sa e ëmbël e sa shumë seksi, sa e guximshme të kërcesh në maje të një rrethi unaze e sa me tupan duke ndërthurur modernen me populloren që rrallë kush e bën kur bëhet fjalë nga zëri deri te paraqitja skenike. Madje teksti i menduar me kohë nga vetë Rovi ka një mesazh të fortë dashurie atë të unazës besnike në një lidhje të sigurt në çift. Nëse ende se keni klikuar videon dhe dëgjuar këngën ja ku e keni!.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test