Publikohet klipi për “Ti Amo” nga Mozzik dhe Veysel - Bota Sot
Publikohet klipi për “Ti Amo” nga Mozzik dhe Veysel

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Publikohet klipi për “Ti Amo” nga Mozzik dhe Veysel

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 18:13
Mozzik dhe Veysel

Është publikuar projekti më i ri nga Mozzik dhe Veysel me titull “Ti Amo”.

Kënga ishte lansuar pak javë më parë, por tani është kompletuar edhe me videoklip të cilin mund ta shihni më poshtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test