Ministri befason gruan për Shën Valentin - Bota Sot
Ministri befason gruan për Shën Valentin

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Ministri befason gruan për Shën Valentin

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 18:55
Bajram Hasani me bashkëshorten

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka uruar në mënyrë speciale bashkëshorten e tij me rastin e ditës së dashuruarve.

Në profilin e tij në Facebook ai ka shpërndarë një imazh teksa shihet përkrahë gruas.

Për këtë ditë të veçantë ata duken kaq të buzëqeshur e të lumtur, derisa reflektojnë plot dashuri.

Një buketë me lule ka qenë dhurata ideale e Hasanit për Arbeniten. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test