Rita Ora e konfirmon: E lumtur që do të vij në Kosovë dhe një befasi - Bota Sot
Rita Ora e konfirmon: E lumtur që do të vij në Kosovë dhe një befasi

Mediale Vip

E martë, 13 nëntor 2018

Rita Ora e konfirmon: E lumtur që do të vij në Kosovë dhe një befasi

Nga: G.B Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 19:48
Rita Ora

Ylli i muzikës me famë botërore, Rita Ora, ka konfirmuar edhe vetë ardhjen në Kosovë, më 17 shkurt.

Përmes postimeve në rrjete sociale, ajo ka njoftuar se do të këndojë në një koncert të organizuar nga Shteti, për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, përcjell Bota sot.

"Pershendetje te gjitheve! Jam shume e lumtur qe do te jem me ju ne 10 vjetorin e Pavaresise se Kosoves ne Prishtine. Kjo eshte nje bluze te cilen e kam dizejnuar per kete rast dhe shpresoj te mbetet nje kujtim i mire per te gjith ne. Ju dua, Rita", ka shkruar ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test