Godet Tuna: ‘Ai më tha të jem e zhveshur kur të kthehet në shtëpi’ - Bota Sot
Godet Tuna: ‘Ai më tha të jem e zhveshur kur të kthehet në shtëpi’

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Godet Tuna: ‘Ai më tha të jem e zhveshur kur të kthehet në shtëpi’

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 19:56
Tuna

Pas uljeve e ngritjeve në marrëdhënien e tyre dhe disa krizave në çift, duket se Tuna dhe bashkëshorti i saj, Patrisi janë sërish të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Nisur nga postimet e këngëtares, çifti po kalon një periudhë të bukur së bashku me djalin Tian dhe bazuar në foton e postuar sot nga Tuna, shkëndija e tyre është shëndoshë e mirë.

“Ai tha: ‘Të jesh e zhveshur kur të kthehem në shtëpi!’”-shkruhet në foton e postuar nga këngëtarja, e cila mesa duket do të ketë një Shën Valentin të flaktë…

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test