Kështu e shënon Shën Valentinin, Adelina Ismaili - Bota Sot
Kështu e shënon Shën Valentinin, Adelina Ismaili

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Kështu e shënon Shën Valentinin, Adelina Ismaili

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 21:10
Adelina Ismaili

Dita e të dashuruarve po shënohet në mënyrë të veçantë nga këngëtarja Adelina Ismaili.

Nën shoqërinë e Valit dhe djalit, Uliksit, këngëtarja shihet teksa shijon një darkë romantike.

 

You are every reason, every hope and every dream my VALentine. Je t’aime @val.krasniqi

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on

‘Je secila arsye, secila shpresë, secila ëndërr, VALentini im. Të dua’ – ka deklaruar në postimin e bërë këngëtarja. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test