I patë të gjitha çiftet e estradës për ‘Shën Valentin’, por Geti dhe Marina i vënë vulën - Bota Sot
I patë të gjitha çiftet e estradës për ‘Shën Valentin’, por Geti dhe Marina i vënë vulën

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

I patë të gjitha çiftet e estradës për ‘Shën Valentin’, por Geti dhe Marina i vënë vulën

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 21:53
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi

Vitin e kaluar çifti më i përfolur i estradës kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë.

Dasma e tyre ishte madhështore, e organizuar në Gjirin e Lalzit, ku kishte mbi 600 të ftuar, e shumë prej tyre ishin fytyra të njohura për publikun.

E sot, në ditën e të dashuruarve ata i vënë vulën gjithçkaje.

 

Love each other! #happyvalentinesday??

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Është Marina ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, ku çifti shihet teksa po darkojnë në një ambient të hapur, e ku përreth tavolinës së tyre me qirinjtë e ndezur formohet një zemër.

Nën tingujt e këngës “Love on the brain” nga Rihanna, çifti po duken tejet të lumtur.

“Duajeni njëri-tjetrin” ka shkruar Marina në videon e publikuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test