Ky është klipi i “River” nga Eminem dhe Ed Sheeran - Bota Sot
Ky është klipi i “River” nga Eminem dhe Ed Sheeran

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Ky është klipi i “River” nga Eminem dhe Ed Sheeran

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 22:09
Eminem dhe Ed Sheeran

Është publikuar videoklipi për “River” nga Eminem dhe Ed Sheeran.

Klipin mund ta shihni më poshtë:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test