Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për “Shën Valentin”, si e martuar - Bota Sot
Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për “Shën Valentin”, si e martuar

Mediale Vip

Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për “Shën Valentin”, si e martuar

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 22:15
Adelina Tahiri

Në muajin dhjetor këngëtarja Adelina Tahiri i dha fund beqarisë me avokatin e maqedonas.

Dasma që ata organizuan ishte tejet private, ku ishin vetëm familjarët e çiftit.

E këtë 14 shkurt, ditën e të dashuruarve ajo po e feston tani si e martuar, ku bashkëshorti i saj është përkujdesur edhe kësaj radhe për ta surprizuar bukuroshen nga Shkupi.

Ai i ka bërë dhuratë asaj prej një nga markave më luksoze “Louis Vuitton” por nuk e ka bërë të ditur se çfarë i ka dhuruar.

Adelina është mjaft aktive me projekte muzikore, ku dy të fundit që ajo ka lansuar janë “S’je normal” dhe “Dale kadale”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test