Çiljeta apo Albana, kush do të jetë nusja e ardhshme?! - Bota Sot
Çiljeta apo Albana, kush do të jetë nusja e ardhshme?!

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Çiljeta apo Albana, kush do të jetë nusja e ardhshme?!

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 23:02
Çiljeta dhe Albana

Një çift të moshuarish janë martuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë emisioni të kësaj të mërkure në “Top Show Magazine”, e siç e kërkon edhe tradita nusja duhet të hedhë tufën e luleve, e ajo që e kap do të bëhet nuse së shpejti.

Pas nuses 80 vjeçe, Vangjelica, janë rreshtuar Soni Malaj, Rozana Radi, Çiljeta Xhilaga, Mariza Ikonomi, Laura Nezha dhe Albana Osmani.

E kur tufa e luleve është hedhur, duket se po përfundonte në duart e Mariza Ikonomit, por Çiljeta dhe Albana janë treguar më të shpejta duke e kapur tufën e luleve njëkohësisht.

Por duket se Albana nuk është ende gati për të veshur vellon e bardhë, duke ia lënë tufën e luleve Çiljetës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test