Mera Zymeri dhuron një super këngë për Pavarësi - Bota Sot
Mera Zymeri dhuron një super këngë për Pavarësi

Mediale Vip

Mera Zymeri dhuron një super këngë për Pavarësi

Më: 17 shkurt 2018 Në ora: 21:06
Mera Zymeri

 "Për shqiptari" k?shtu quhet kënga më e re ardhur nga artistja Mera Zymeri.

Kjo këngë sapo ka dalë dhe pikërisht për këtë 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës ku falë interpretimit të saj jo vetëm do të kthehet në një hit por që në orët e para po dëgjohet shumë.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test