Gold Ag: Sa të du Kosova nanë, mirë e di veç Zoti - Bota Sot
Gold Ag: Sa të du Kosova nanë, mirë e di veç Zoti

Mediale Vip

Gold Ag: Sa të du Kosova nanë, mirë e di veç Zoti

Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 10:26
Gold Ag

Gold Ag është një ndër reperët më të pëlqyer shqiptar.

Ai ka realizuar një numër të madh projektesh të cilat prekin tema nga më të ndryshmet.

Në shumë raste ai i ka kënduar atdheut, e jo rrallë herë i kushton edhe vagje përmes statuseve në rrjete sociale.

Mbrëmë, reperi ka postuar një fotografi përmes së cilës shihet i veshur kuq e zi, ndërsa në gjoks mbante shqiponjen dhe Adem Jasharin.

“Sa të du Kosova nanë, mir e di veç Zoti. Gjallë dashnia jote m’mbanë se unë jam djali joti”, ka shkruar ai.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test