Dafina ‘çmend’ rrjetin me këtë imazh nga palestra - Bota Sot
Dafina ‘çmend’ rrjetin me këtë imazh nga palestra

Mediale Vip

Dafina ‘çmend’ rrjetin me këtë imazh nga palestra

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 12:36
Dafina Zeqiri

Këngëtarja Dafina Zeqiri është ndër artistet më të pëlqyera të estradës.

Në rrjete sociale ajo i mban vazhdimisht të informuar ndjekësit me të rejat rreth saj.

Ditë më parë, ajo kishte thënë se ndoshta do ta bëj një befasi me rastin e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës dhe të gjithë aluduan se do të vinte në Prishtinë.

Megjithatë, ajo të shtunën ka festuar bashkë me diasporën në Zvicër, nga ku edhe ka sjellë fotografi.

Në postimin e fundit bërë në Instagram, Dafina ka postuar një imazh të shkrepur kohë më parë nga palestra, e ku duket tejet seksi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test