Rita publikon një video, thotë se është ndjerë si ‘boss’ në Prishtinë - Bota Sot
Rita publikon një video, thotë se është ndjerë si ‘boss’ në Prishtinë

Mediale Vip

Rita publikon një video, thotë se është ndjerë si ‘boss’ në Prishtinë

Më: 19 shkurt 2018 Në ora: 14:20
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e cila mbajti koncertin e parë të saj në Prishtinë, për nder në 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, ka thënë se është ndjerë e privilegjuar me këtë rast.

Në një video që e ka publikuar në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Insagram”, Rita shihet duke u larguar nga koncerti për në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Por, në video dëgjohet duke thënë se, ajo është duke u përcjellë për në Aeroport nga eskorta e Policisë së Kosovës, dhe se ky fakt e ka bërë atë të ndjehet si “boss”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test