Si Dua, edhe Rita në ‘Brit Awards’ ishte me vëllain dhe motrën e saj - Bota Sot
Si Dua, edhe Rita në ‘Brit Awards’ ishte me vëllain dhe motrën e saj

Mediale Vip

Si Dua, edhe Rita në ‘Brit Awards’ ishte me vëllain dhe motrën e saj

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 08:55
Rita Ora

Kur fitoi çmimin ‘Artistja që përparoi më së shpejti në Britani’ në skenë Dua Lipa u ngjit me motrën dhe vëllain e saj.

E arsyeja se përse Dua mori me vete ata, ishte sepse motra dhe vëllai ishin me të kur ajo ëndërroi  të ishte në skenën ku u ngrit si një yll i madh.

E njëjtë si Dua ka bërë edhe Rita, veçse këngëtarja Ora vëllain dhe motrën e saj nuk i mori në skenë.

Rita ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet se përkrahë ishte me dy njerëzit më të rëndësishëm për të.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat