Dëshmohet që Rita dhe Duan kanë raporte të mira

Mediale Vip

Dëshmohet që Rita dhe Duan kanë raporte të mira

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 08:58
Rita Ora dhe Dua Lipa

Dy këngëtaret shqiptare, Rita Ora dhe Dua Lipa kanë shkëlqyer në ndarjen e çmimeve Brit Awards që u mbajt mbrëmë në Britani.

Ajo që përflitete në media janë raporte e dy këngëtareve që thuhet që nuk flasin në me njëra tjetrën.

Por, babai i Duas, Dukagjin Lipa ka dëshmuar të kundërt, ai në InstaStory ka postuar video gjatë performances së Ritës me ‘Your Song’.

Dukagjini me këtë ka treguar që e përkrah këngëtaren me prejardhje nga Kosova se se raportet me të janë shumë të mira.

Ndërsa, Dua Lipa mbrëmë rrëmbeu dy çmime kryesore atë të ;artistet më të mirë femër’ dhe ‘Artistja më e mirë debutuese’.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat