Cila është sportistja më seksi Suzana apo Elma?

Mediale Vip

Cila është sportistja më seksi Suzana apo Elma?

Nga: Kemajl Goca Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 12:59
Elma Kameri

Klubi i hendbollit ka dy hendbolliste bukuroshe në mesin e saj dhe secila më e bukur se tjetra dhe me veshje më atraktive! Jemi në prag të stinës së pranverës, por qysh tani kanë filluar të paralajmërojnë veshje pothuajse të stinës së pranverës. Elma Kameri është hendbollistja më e mirë në vendin tonë, e shpallur nga Federata e Hendbollit e Kosovës, kurse Suzana Ujkaj vjen nga Tuzi i Malit të Zi dhe që pritet të shpërthen me lojë në pjesën pranverore.

Image

Suzana Ujkaj

E para, Suzana ka dorën me të madhe se sa Elma, por me veshje dhe me bukuri, si njëra dhe si tjetra i japin imazh sportiv më bombë KHF Istogut. Klubi i Istogut përveç që ka hendbollistet më bukura, lufton edhe për titull dhe për Kupën e Kosovës.  Cila është sportistja me pamje më seksi, më së miri mund të shikoni në foto.  Trajneri Faruk Shala është krenarë që ka lojtare të dëshmuara e të disiplinuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat