Armina tregon “hallin” e saj: Ty duhet të të puthin më shpesh, por dikush që di të puthë - Bota Sot
Armina tregon “hallin” e saj: Ty duhet të të puthin më shpesh, por dikush që di të puthë

Mediale Vip

Armina tregon “hallin” e saj: Ty duhet të të puthin më shpesh, por dikush që di të puthë

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 15:12
Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Armina Mevlani është një ndër personazhet ndoshta më aktivë në rrjetet sociale, e kjo shpesh edhe për shkak të profesionit të saj si blogere.

Por bukuroshja brune është shumë e afërt me fansat e saj të shumta janë rastet kur ajo ndanë me ta çaste nga jeta personale dhe ajo me partnerin e saj Shkëlzen Berisha.

Së fundmi Armina ka postuar një foto në Instagram, shkëputur nga një film ku luajnë personazhet e saj të preferuar, teksa në diçiturë shkruhet:

“Kjo gjë nuk shkon me ty. Ty duhet të të puthin, dhe më shpesh. Dhe nga dikush që di se si të puthë”.

“Problemi im, i thënë nga personazhet e mi të preferuar”, ka shkruar Armina.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat