Pasi e ‘kryqëzuan’ se pret fëmijë me maqedonin, Adelina i thotë të tëra me një postim

Mediale Vip

Pasi e ‘kryqëzuan’ se pret fëmijë me maqedonin, Adelina i thotë të tëra me një postim

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 16:37
Adelina Tahiri dhe Serjoza Markov

Këngëtarja Adelina Tahiri është vënë në shënjestër të kritikave për lidhjen me maqedonin Serjoza Markov.

Një mentalitet shqiptar që është fobik ndaj të huajve, kritikat u intensifikuan kur këngëtarja mbeti shtatzënë.

 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

E emocionet e para pas shtatzënisë i ka shprehur vetë Adelina përmes rrjeteve sociale ku shprehet se në fakt dashuria nuk njeh moshë, kufi apo racë dhe vetë është krenare për origjinën.

Lexoni të plotë më poshtë. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat