Eneda Tarifa “ujë dhe sapun” siç nuk e kemi parë kurrë! - Bota Sot
Eneda Tarifa “ujë dhe sapun” siç nuk e kemi parë kurrë!

Mediale Vip

Eneda Tarifa “ujë dhe sapun” siç nuk e kemi parë kurrë!

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 18:23
Eneda Tarifa

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera në vendin tonë dhe gjithashtu ka qenë në qendër të vëmendjes edhe sa i përket jetës së saj personale.

Por këtë herë këngëtaren Eneda Tarifa e shohim tërësisht pa tualet. Edhe në këtë foto ku shfaqet ujë dhe sapun, Eneda duket mjaft në formë dhe duket se nuk shqetësohet që të pozojë gjithnjë e kuruar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat