EUROVIZION/ Ermal Meta i pari në sondazhe, shikoni ku renditet Shqipëria - Bota Sot
EUROVIZION/ Ermal Meta i pari në sondazhe, shikoni ku renditet Shqipëria

Mediale Vip

EUROVIZION/ Ermal Meta i pari në sondazhe, shikoni ku renditet Shqipëria

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 18:26
Ermal Meta

Tanimë është bërë e ditur se në  festivalin e ‘Eurovizion-it’ do të ketë 3 artistë shqiptarë të cilët do të na përfaqësojnë denjësisht.

Këtë gjë e tregojnë edhe sondazhet e bëra në faqen online “Wiwibloggs”(faqja online mbi spektaklin e muzikës Europiane) në të cilën vendin e parë e mban dyshja Ermal Meta dhe Fabrizio Moro-n me më shumë se 3500 vota.
Ndërsa Eugent Bushpepa dhe kënga e tij “Mall” renditet në vend të 4. Sondazhi vazhdon të jetë i hapur dhe ndryshon nga dita në ditë, pasi në datën 8 shkurt ishte Eugenti ai i cili kryesonte në vendin e parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat