"Marre", një hit i jashtëzakonshëm nga Alberita dhe GT - Bota Sot
"Marre", një hit i jashtëzakonshëm nga Alberita dhe GT

Mediale Vip

"Marre", një hit i jashtëzakonshëm nga Alberita dhe GT

Maksim Gjoka Nga Maksim Gjoka Më 22 shkurt 2018 Në ora: 18:38
Alberita

Siç u bë e ditur edhe më parë, ajo këtë herë nuk po vjen vetëm, por në bashkëpunim me reperin Edison Tërnava, i njohur si GT, i cili kishte munguar për një kohë në muzikë. Dyshja i kanë bashkuar forcat për këngën me titull “Marre”, që sapo është publikuar në Youtube. Kjo këngë me titull goditës, është punuar nga studio “Unix Production”, që është përkujdesur për muzikën dhe tekstin.

Videoklipi është realizuar nga “Pinkmoon” dhe siç mund ta shihni është një produksion serioz, profesional dhe që shihet se është punuar shumë në detaje. Kënga “Marre” lansohet në Shën Valentin, ndonëse dashuria nuk është “Marre”. Ndryshe, këngëtarja Alberita Preni më herët ishte aktuale me videoklipin e këngës “Për ty jam tu menu”, që e bëri atë të njohur për publikun shqiptar.

Ju ftojmë të dëgjoni “Marre” nga Alberita dhe GT:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat