E pyesin se ku e ka deputetin: Angelina me përgjigje epike!

Mediale Vip

E pyesin se ku e ka deputetin: Angelina me përgjigje epike!

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 19:44
Haxhi Shala dhe Angelina

Është shndërruar në kryetemë të portaleve me serinë e fotove që publikon me deputetin e Nismës Socialdemokrate, Haxhi Shalën.

Taman kur mendohet se Angelina Shala dhe veprimet e saj i përkasin së shkuarës, bukuroshja befason me foto të reja e deklarata të reja.

E duket se përkundër ndarjes me Shalën, ajo se ka problem t’i përgjigjet pyetjeve në lidhje me deputetin, që janë mjaft të shpeshta.

Nga një postim ku shfaqet në veturë, këngëtaren e kanë pyetur se ku e ka Haxhi Shalën.

‘Në gepek me siguri’ – është përgjigjur ajo me plot humor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat