Dirty Np thotë “Hajde edhe ti”, ja projekti i fundit i tij - Bota Sot
Dirty Np thotë “Hajde edhe ti”, ja projekti i fundit i tij

Mediale Vip

Dirty Np thotë “Hajde edhe ti”, ja projekti i fundit i tij

Maksim Gjoka Nga Maksim Gjoka Më 22 shkurt 2018 Në ora: 21:04
Dirty Np

Jeton në Zvicër por me prejardhje është nga Presheva, prej 15 viteve po meret me muzikë, Dirty Np ka sjellë tashmë projektin e ri të titulluar 'Hajde edhe ti' një këngë e cila pritet të jetë hit i kësaj pranvere ndërkohë që këngëtari rikthehet në skenën muzikore me një projekt profesionist me tekst nga Sabedin Rexhepi dhe muzikë nga Alban Rexha ndërkohë që në rolin e producentit shfaqet Rrahim Hoxhaj kurse klipi është punuar nga Samir Jebenian.

E për të shijuar këtë projekt duhet të klikoni në vazhdim:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat