Zhvishet Charlotte Crosby - Bota Sot
Zhvishet Charlotte Crosby

Mediale Vip

Zhvishet Charlotte Crosby

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 21:25
Charlotte Crosby

Një ndër femrat më të bukura të showbizz-it është padyshim Charlotte Crosby.

Ajo njihet shpesh për postimet e saj provokuese dhe ekspozimin e formave të saj trupore, të cilat duhet thënë se i ka perfekte.

 

Happy hump day ??

A post shared by Charlotte Letitia Crosby (@charlottegshore) on

Ylli i showbizit këtë herë ka vendosur të mos i lërë më vend imagjinatës, pasi ka publikuar një video në rrjetin social Instagram ku shfaqet totalisht nudo.

Përveçse një palë çizme, bukuroshja nuk mban veshur asgjë tjetër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat