Rezarta Skifteri nuk i reziston fustanit të nusërisë - Bota Sot
Rezarta Skifteri nuk i reziston fustanit të nusërisë

Mediale Vip

Rezarta Skifteri nuk i reziston fustanit të nusërisë

Më: 22 shkurt 2018 Në ora: 21:31
Rezarta Skifteri

Rezarta Skifteri është një ndër stilistet më të njohura shqiptare, kjo edhe për arsyen se shpesh ka bashkëpunuar në produksione televizive si dhe është kujdesur për veshjen e shumë personazheve të njohur.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto në “Instastorie” ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë.

Ndërkohë tre ditë më parë ajo ka njoftuar se së shpejti do të hapë dyqanin e saj me koleksionin e ri të fustaneve të nusërisë.

“Se shpejti koleksioni i ri i fustaneve te nuserise, mund ti gjeni ne dyqanin @rezartaskifteri qe do te hapet se shpejti, mundesi pafund zgjedhjesh…”, shkruan ajo në “Instagram”, teksa poston edhe një foto.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat