Young Zerka e kall në Zvicër - Bota Sot
Young Zerka e kall në Zvicër

Mediale Vip

Young Zerka e kall në Zvicër

Maksim Gjoka Nga Maksim Gjoka Më 22 shkurt 2018 Në ora: 22:21
Young Zerka

Ai është artist me stil unik por edhe shumë i pëlqyer pë të gjithë. Young Zerka ka qenë i ftuar të shtunën e kaluar në Bern në Passion Club ku e ka kallur atmosferën me hitet e tij dhe është pritur mjaft mirë nga publiku i shumtë.

Mësojmë se artisti ka gjetur një mbështetje të fortë dhe po menaxhohet shumë mirë në Diasporë nga SS Event & Management Arsim Salihaj, i suksesshëm si manaxher. Në këtë natë kanë kënduar edhe Mentor Kurtishi dhe reperët Mozzik dhe Getinjo.BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat