Kush e ka bërë shumë të lumtur Arbana Osmanin! - Bota Sot
Kush e ka bërë shumë të lumtur Arbana Osmanin!

Mediale Vip

Kush e ka bërë shumë të lumtur Arbana Osmanin!

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 07:37
Arbana Osmani

Të shtunën që lamë pas moderatorja Arbana Osmani nisi edicionin e dytë të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” .

Por duket jo vetëm ajo i bën të lumtur ata që janë pjesë të emisionit të saj. Edhe vetë Arbana është lumturuar me një surprize që ka marrë nga stafi i saj. 

Një buqetë me trëndafila të kuq duket se e ka impresionuar pafund Arbanën dhe ka bërë që ajo të publikojë këtë çast në rrjete sociale

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test