Iva Aliko shtatzënë? - Bota Sot
Iva Aliko shtatzënë?

Mediale Vip

Iva Aliko shtatzënë?

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 09:25
Iva Aliko

Ajo shpesh provokon duke publikuar foto të nxehta nëpër rrjete sociale por këtë herë ka habitur të gjithë me postimin e saj të fundit.

Bëhet fjalë për modelen shqiptare, Iva Aliko, e cila ka postuar një foto ku hedh dyshimet se është shtatëzënë.

Në foton e postuar nga Iva në Instastory shihen një palë këpucë bebesh, foto e ekos dhe disa letra që formojnë fjalën "Vajzë".

E vërtetë apo e ka bërë këtë thjesht për të tërhequr vëmendje?

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test