Mediet turke raportojnë për këtë sukses të Big Mamës - Bota Sot
Mediet turke raportojnë për këtë sukses të Big Mamës

Mediale Vip

Mediet turke raportojnë për këtë sukses të Big Mamës

Më: 24 shkurt 2018 Në ora: 20:48
Big Mama

Në trojet shqiptare është shumë e famshme.

Por, së fundmi Big Mama është përmendur edhe nga mediet turke.

Fjala është për raportimin që ato kanë bërë për shkak të operacionit të suksesshëm që ka bërë në lukth dhe që ka humbur aq shumë peshë.

Në fakt, është lavdëruar puna e doktorit turk që e kreu operacionin por që Big Mama u përmend si shembull i suksesit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test