Rihanna “godet” sërish - Bota Sot
Rihanna “godet” sërish

Mediale Vip

Rihanna “godet” sërish

Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 15:21
Rihanna

Ajo është jo vetëm diva e muzikës, por edhe e ikonë e modës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Rihanna, e cila sërish ka goditur me postimet e saj.

Në rrjetin social Instagram këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me shumë stil.

Një xhektë sportive e Guccit të kombinuar me një kostum ngjyrë kafe dhe sandale ngjyrë jeshile, Rihanna duket e mahnitshme.

 

????

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Sigurisht që në veshjes e saj nuk mungojnë aksesorët, të kombinuar me veshjen perfekte dhe flokët e mbledhura pas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test