Urimi i veçantë i Selenës për ditëlindjen e Justin - Bota Sot
Urimi i veçantë i Selenës për ditëlindjen e Justin

Mediale Vip

Urimi i veçantë i Selenës për ditëlindjen e Justin

Më: 1 mars 2018 Në ora: 23:56
Selena Gomez dhe Justin Bieber

Selena Gomez po i uron ditëlindjen të dashurit të saj Justin Bieber në një mënyrë të veçantë.

Në rrjetin social Instagram ajo ka postuar një imazh të saj, ku duket me një fotografi të këngëtarit të ngjitur në ballë, me mbishkrimin: “1 Mars 1994, kishte lindur dikush që unë e njoh e që ndodh të jetë super cool. Boom”.

Kjo dyshe e rikthyen romancën e tyre, pasi Selena u nda nga këngëtari The Weeknd, me të cilin ishte në lidhje për disa muaj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test