Seldi dhe Mimoza në darkë romantike - Bota Sot
Seldi dhe Mimoza në darkë romantike

Mediale Vip

Seldi dhe Mimoza në darkë romantike

Më: 2 mars 2018 Në ora: 22:06
Seldi dhe Mimoza

Janë çifti më i ri i shoubizit shqiptar.

Këngëtarët Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu muaj më parë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë.

Që prej atëherë, janë të shpeshta postimet në rrjete sociale me dedikime dashurie për njëri-tjetrin.

Minuta më parë, Seldi kishte publikuar një fotografi në të cilën shihet duka cakërruar gotat me Mimozën, ndërsa vendi ku po qëndrojnë është Zvicra.

“Dashni” quhet projekti të cilin dyshja e kishin publikuar pas fejesës, këngë e cila u pëlqye shumë nga publiku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test