Kështu po qëndron në formë Halle Berry - Bota Sot
Kështu po qëndron në formë Halle Berry

Mediale Vip

Kështu po qëndron në formë Halle Berry

Më: 3 mars 2018 Në ora: 08:03
Halle Berry

Halle Berry di ta mbajë veten në formë, edhe pse tashmë aktorja e preferuar e shumë personave edhe në moshën 51-vjeçare.

Në rrjetin social Instagram ajo ka postuar një fotografi ku shihet duke qëndruar në një pozë interesante të Yoga-s.

Ajo po ashtu ka treguar se aktivitetet fizike të këtij lloji e bëjnë të ndihet më e fortë dhe t’i ikë lëndimeve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test