Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar - Bota Sot
Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar

Mediale Vip

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar

Më: 6 mars 2018 Në ora: 09:48
Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.

Por, Adelinës nuk po i bëjnë përshtypje këto gjëra, po vazhdon jetën si mos më mirë. Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet shihet në dhomën e gjumit. Shikojeni vet fotografinë më poshtë:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test