Shtatë imazhet në të cilat ‘Republika’ ka joshur me pozat seksi - Bota Sot
Shtatë imazhet në të cilat ‘Republika’ ka joshur me pozat seksi

Mediale Vip

Shtatë imazhet në të cilat ‘Republika’ ka joshur me pozat seksi

Nga: Lajmi Më: 6 mars 2018 Në ora: 13:35
Teuta Krasniqi

Pas ardhjes së Teuta Krasniqit në rolin e Republikës, shikueshmëria e serialit ka filluar të shtohet.

Kjo për faktin se ajo është një aktore profesionale dhe mbi të gjitha një femër shumë seksi.

Teuta e tillë është edhe jashtë kornizave të kamerës dhe atyre të rolit që ushtron në serialin ‘Çka ka shpija’ por me imazhet të cilat publikon në rrjete sociale do ju lë gojëhapur.

Shtatë prej tyre ju sjellim në vazhdim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test