Anita Haradinaj me dedikim prekës për nënën e saj të ndjerë - Bota Sot
Anita Haradinaj me dedikim prekës për nënën e saj të ndjerë

Mediale Vip

Anita Haradinaj me dedikim prekës për nënën e saj të ndjerë

Më: 8 mars 2018 Në ora: 14:52
Anita Haradinaj

Përveç si prezantuese, ajo njihet edhe si bashkëshortja e kryministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj.

Flasim për Anita Haradinaj të cilën kjo ditë e ka gjetur disi më ndryshe, pasi nëna e saj ka vite që nuk jetonë më.

E në këtë ditë të gruas ajo ka zgjedhur atë ta kujtoj me një fotografi të vëllait të saj para gjashtë viteve.

“Në përkujtim!! Mami kudo që je te duam më së shumti në botë” ka qenë urimi i Anitës për nënën e saj tashmë të ndjerë.

Anita dhe Ramushi kanë vite të martuar dhe kanë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test