Ledri djalë i mbarë: Uron gjyshen për 8 Mars - Bota Sot
Ledri djalë i mbarë: Uron gjyshen për 8 Mars

Mediale Vip

Ledri djalë i mbarë: Uron gjyshen për 8 Mars

Më: 8 mars 2018 Në ora: 15:08
Ledri Vula

Gjyshin e ka goxha “cool” dhe njëri ndër fansat e tij më të mëdhenj, por Ledri Vula sapo na njoftoi me gjyshen e tij.

Reperi nuk e ka harruar Ditën Ndërkombëtare të Gruas dhe e ka uruar së pari gjyshen e tij, e cila ka qenë edhe mësuese, ngase në përshkrimin e fotografisë, shkruan edhe Gëzuar 7-të Marsi.

 

Gëzuar 7/8 Marsi ??

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Ai ka publikuar imazhin me gjyshen, e cila duket të jetë shumë e gëzuar nga vizita e Ledrit, i cili po ashtu ka një buzëqeshje të madhe në fytyrë. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test